Truelove: Aşkın ve Dramın Yeni Dizisi

0

İzleyicilerin merakla beklediği, Channel 4’ün komedi ve drama türlerini harmanlayan yeni dizisi Truelove, 3 Ocak’ta göz kamaştıran ilk bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Bu altı bölümlük mini dizi serisinin ikinci bölümü ise bu akşam ekranlarınızda olacak.

Yaratıcılığın Zirvesi: Charlie Covell (The End Of The F***ing World) ve Iain Weatherby’nin kaleme aldığı bu dizi, Elliot Hegarty ve Rachna Suri’nin yönetmenliğinde izleyiciyle buluşuyor. Yapımını ise Clerkenwell Films’in üstlendiği bu eser, dizi severler için kaçırılmayacak bir şaheser.

Yıldızlar Geçidi: Dizinin kadrosu, adeta bir yıldızlar geçidi sunuyor. Oscar ödüllü Lindsay Duncan, Clarke Peters (The Wire, Da 5 Bloods), Sue Johnston (Help, Kiri), Phil Davis (Trying, Silent Witness), Peter Egan (After Life, Unforgotten), Karl Johnson (Too Close, Mum), Fiona Button (The Split) ve Kiran Sonia Sawar (Black Mirror) gibi başarılı isimlerle dolu.

🤔 Temel Soru: Truelove, “Bir hayatı bitirmek için yardımcı olmak doğru mu?” sorusu etrafında dönen derin bir hikaye sunuyor.

💔 Aşkın ve Nostaljinin İzinde: Gençlik yıllarında aşık olan ve birbirlerini unutamayan Phil ve Ken, yıllar sonra ortak bir tanıdıklarının cenazesi vesilesiyle tekrar buluşurlar. 70’lerini süren bu eski dostlar, nostalji dolu bu buluşma sonrasında, ölümün pençesine düşmektense onurlu bir son planlamak adına birbirlerine destek olmaya karar verirler.

Bu heyecan verici dizi, izleyicilere sadece eğlenceli anlar değil, aynı zamanda yaşam, aşk ve ölüm üzerine düşündürücü sorular da sunuyor. Truelove, bu akşamki bölümüyle yine gündemde olacak. 🌟💫

Tanıtım Fragmanı

Bunlarada Göz Atın :
Downton Abbey Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular
Cevap bırakın