Mr. & Mrs. Smith Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları

0

Prime Video’nun merakla beklenen yapımı, “Mr. & Mrs. Smith” serüvenine Donald Glover ve Maya Erskine eşlik ediyor. Bu nefes kesici dizinin resmi fragmanı nihayet gün yüzüne çıktı!

2005 yılında Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin unutulmaz performanslarıyla beyaz perdeyi süsleyen, Doug Liman’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ikonik film, şimdi Glover ve Erskine’in başrolleriyle televizyon ekranlarımıza taşınıyor. 2 Şubat 2024’te tüm bölümleriyle Prime Video’da yerini alacak olan dizi, 8 bölümden oluşuyor.

Yaratıcı Zihinler ve Yönetici Yapımcılar: Donald Glover (“Swarm”, “Atlanta”) ve Francesca Sloane (“Atlanta”, “Fargo”) bu heyecan verici projenin arkasındaki isimler. Glover, John Smith karakterine hayat verirken, Erskine ise Jane Smith karakteriyle sahne alıyor.

Bu yeniden hayal edilen “Mr. & Mrs. Smith” versiyonunda, iki yalnız yabancı, onlara casusluk, zenginlik ve dünya çapında seyahatler sunan gizemli bir casus teşkilatında bir araya geliyor. Manhattan’da lüks bir hayat sürerken, düzmece bir evlilikle Mr. ve Mrs. John ve Jane Smith kimliklerine bürünüyorlar. Gerçek duyguların ortaya çıkmasıyla, onların karmaşık hikayesi daha da içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Acaba hangisi daha tehlikeli: Casusluk mu, yoksa evlilik mi?

Yıldızlar Geçidi: Glover ve Erskine dışında, Parker Posey, Wagner Moura, Michaela Coel, John Turturro ve Paul Dano gibi isimler de kadroda yer alıyor. Alexander Skarsgard, Eiza Gonzalez, Sarah Paulson, Sharon Horgan, Ron Perlman, Billy Campbell ve Ursula Corbero ise konuk oyuncular arasında.

Donald Glover, sadece başrolde değil; aynı zamanda Amazon Studios ile olan genel anlaşması kapsamında dizinin ortak yaratıcısı ve yönetici yapımcısı olarak da projede yer alıyor. Francesca Sloane ile birlikte bu görevi üstlenirken, New Regency’den Yariv Milchan ve Michael Schaefer da yönetici yapımcı olarak katkıda bulunuyorlar.

Bunlarada Göz Atın :
Normal People Dizi Tanıtımı

Glover’ın “Guava Island” filmi ve “This is America” müzik videosunda birlikte çalıştığı Hiro Murai, dizinin ilk iki bölümünün yönetmen koltuğunda oturuyor.

Bu heyecan dolu serüvene katılmaya hazır mısınız? “Mr. & Mrs. Smith”, entrikalarla dolu dünyasında sizi bekliyor. Prime Video’da yerinizi alın ve bu muhteşem serinin parçası olun!

Mr. & Mrs. Smith Fragmanı

Mr. & Mrs. Smith Poster
Mr. & Mrs. Smith Poster
Cevap bırakın