NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm Fragmanı

0

NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm Fragmanı

NCIS: Sydney’in Nefes Kesici Sezon Finali: “Sarışın Hırs” NCIS: Sydney dizisinin ilk sezonunun final bölümü olan “Sarışın Hırs” (1×08), izleyicilere gerilim dolu anlar vadediyor. Bu bölümde, JD’nin (Todd Lasance tarafından canlandırılan) oğlu, uluslararası bir suikastçı tarafından kaçırılıyor. Kaçırılma, NCIS’in gözaltında tuttuğu bir suçlunun serbest bırakılması karşılığında yapılıyor. Ekip, suçlu değiş-tokuşu yapmadan JD’nin oğlunu güvenli bir şekilde geri almak için zamanla yarışıyor.

Heyecanın Doruğa Çıktığı Anlar CBS Orijinal serisi NCIS: SYDNEY’in bu heyecan verici sezon finali, 23 Ocak Salı günü CBS’de yayınlanacak ve Paramount+ üzerinden hem canlı hem de talep üzerine izlenebilecek. SHOWTIME aboneleri için Paramount+ ile canlı ve talep üzerine, Paramount+ Essential aboneleri için ise bölüm yayınlandıktan bir gün sonra talep üzerine erişilebilir olacak.

Bu bölümde, takımın karşı karşıya kaldığı zorlu mücadele, izleyicileri ekran başına kilitleyecek. JD’nin oğlunu kurtarma çabaları, adrenalin ve duygusal anların harmanlandığı bu bölümde, NCIS ekibinin kararlılığı ve zekası ön plana çıkıyor. “Sarışın Hırs”, NCIS: Sydney serisinin unutulmaz anlarına bir yenisini ekliyor ve seyircileri, serinin gelecek sezonuna dair merak içinde bırakıyor.

NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm Fragmanı

Google Amca : NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm

Bunlarada Göz Atın :
Gaddar Dizisi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları
Cevap bırakın