DC’s Legends of Tomorrow Dizi Tanıtımı

0

DC’s Legends of Tomorrow Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları

DC evreninin heyecan dolu maceraları hiç durmaksızın devam ederken, bu evrenin en yeni ve en heyecan verici serüvenlerinden biri olan Legends of Tomorrow, 21 Ocak itibarıyla The CW kanalında seyirciyle buluştu. Arrow ve The Flash dizilerinden türeyen bu spin-off yapımda, Greg Berlanti‘nin usta eli hissediliyor. Yanında ise The Flash’tan Andrew Kreisberg ve Arrow’dan Marc Guggenheim gibi isimler var.

Hikayenin Merkezindeki Zaman Yolculuğu

2166 yılı Londra’sı sahne alıyor ve Vandal Savage dünyayı ele geçirmek üzereyken, Zaman Efendisi Rip Hunter ortaya çıkıyor. Savage‘ı durdurma planı, Zaman Efendileri Konseyi tarafından karşılık bulmuyor. Rip Hunter, 2016 yılına zaman yolculuğu yaparak kahramanlar ve kötü adamları topluyor. Peki, Savage‘ı yenmeyi başarabilecekler mi?

dcs legends of tomorrow cast
dcs legends of tomorrow cast

Dizinin Karakter Galerisi

  • Rip Hunter: Doğu Londra’lı bir Zaman Efendisi. Artur Darvill tarafından canlandırılan Rip, Doctor Who’daki Rory Williams karakteriyle tanıdığımız bir yıldız.
  • Ray Palmer / ATOM: Dahi bir bilim adamı ve yaratıcı bir mucit. Arrow dizisinden transfer olan ATOM, Brandon Routh tarafından canlandırılıyor. Küçülebilme yeteneğiyle dikkat çekiyor.
  • Sara Lance / White Canary: Suikastçiler Birliği’nden ayrılan bir kahraman. Arrow’dan transfer olan Caity Lotz, bu yetenekli karaktere hayat veriyor.
  • Jefferson “Jax” Jackson / Firestorm: Sakatlanan bir futbol oyuncusunun hikayesi. Franz Drameh’in canlandırdığı Jax, The Flash’tan gelen bir diğer isim.
  • Dr. Martin Stein/ Firestorm: Zaman yolculuğu üzerine çalışmış bir dahi. Victor Garber tarafından canlandırılan bu karakter, serinin neşeli yüzlerinden biri.
  • Leonard Snart / Captain Cold: Wentworth Miller tarafından canlandırılan hırsız ve buz silahı sahibi bir karakter. The Flash’tan transfer olan bir diğer isim.
  • Mick Rory / Heat Wave: Dominic Purcell’in canlandırdığı, ateşle oynayan bir suçlu.
  • Kendra Sunders / Hawkgirl ve Carter Hall / Hawkman: Ciara Renée ve Falk Hentschel tarafından canlandırılan bu ikili, Vandal Savage ile ölümsüz bir rekabete sahip.
Bunlarada Göz Atın :
After Life Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular
dcs legends of tomorrow poster
dcs legends of tomorrow poster

Dizinin Özeti ve Yorum

Prodüksiyon ekibi, Legends of Tomorrow‘ı “televizyondaki ilk süper kahraman karması” olarak tanımlıyor. Arrow ve The Flash’ın izlerini taşıyan bu seri, aynı zamanda benzersiz bir bilim kurgu ve zaman yolculuğu deneyimi sunuyor. İlk bölümde ekip oluşumu ve hikayenin temelleri atılırken, serinin ilerleyen bölümleri maceranın dozunu artırıyor. Vandal Savage‘ın hikayesi özellikle dikkat çekici ve potansiyel taşıyan bir karakter olarak öne çıkıyor. İlk sezonun 16 bölüm süreceğini belirtmek gerek. İzleyicilere şimdiden keyifli seyirler!

Legends of Tomorrow Dizi Tanıtım Fragmanı

Google : dcs legends of tomorrow

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.