Apple TV+’dan “Hijack” Dizisinin Heyecanla Beklenen 2. Sezon Onayı

0

🌟 Apple TV+, televizyon dünyasının en prestijli ödüllerinden SAG ve Emmy’ye aday gösterilen, Idris Elba’nın (“Luther”) olağanüstü performansı ile parladığı hit gerilim serisi “Hijack” için merakla beklenen ikinci sezon onayını verdi.

📺 George Kay (“Lupin,” “Criminal”) ve Jim Field Smith (“Criminal,” “Litvinenko”) ikilisinin yaratıcılığı ile şekillenen bu benzersiz dizi, ilk sezonu 2023 yazında bizlerle buluşmuştu.

⏰ Gerçek zamanlı bir heyecan fırtınası sunan “Hijack”, kaçırılan bir uçak ve Londra’ya doğru devam eden 7 saatlik nefes kesici bir yolculuğu konu alıyor. Elba, bu yolculukta yolcuları kurtarmak için zekâsını ve yeteneklerini sonuna kadar kullanan, iş dünyasının usta müzakerecisi Sam Nelson karakterine hayat veriyor.

🌟 Dizinin yıldızlar kadrosunda; Archie Panjabi, Christine Adams (“Black Lightning”), Max Beesley (“Mad Dogs,” “Jamestown”), Eve Myles (“Torchwood,” “We Hunt Together”), Neil Maskell (“Litvinenko”), Jasper Britton, Harry Michell (“Devils,” “The Capture”), Aimée Kelly (“This England”), Mohamed Elsandel ve Ben Miles (“The Crown,” “The Capture”) gibi isimler yer alıyor.

📈 “Hijack”, ilk gösteriminden itibaren global bir başarıya imza attı. Rotten Tomatoes’ta eleştirmenlerden %88, seyircilerden %50’lik bir beğeni oranı yakaladı ve Nielsen Streaming Originals’ın En İyi 10 dizisi listesine adını yazdırdı.

💬 Idris Elba, “İlk sezondan aldığımız yoğun ilgi beni hayretler içinde bıraktı. Sam Nelson karakteri için yeni bir macera başlıyor ve bu sezonda da heyecanın dozu yüksek olacak” şeklinde konuştu.

🎬 “Hijack”ın ikinci sezonunun yapımını 60Forty Films’ten Jamie Laurenson, Hakan Kousetta, Tom Nash ve Idiotlamp Productions’tan Kay ve Field Smith üstlenecek. Ayrıca, Field Smith dizinin baş yönetmeni olarak görev yapacak.

Bunlarada Göz Atın :
Yeni Başlayacaklar İçin Anime Sözlüğü
Cevap bırakın