BLUTV Prens Dizisi 2.Sezon Yayın Tarihi Açıklandı! Tanıtım Fragmanı ve Detaylar Burada

0

16 Haziran’da perdeyi açacak olan, tarihi esintilerle harmanlanmış komedi dizisi “Prens”, yeni tanıtım videosuyla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Bu benzersiz dizi, Bongomia’nın sevilmeyen Prens’i ve onun başına gelen olaylar etrafında dönen kahkaha dolu bir hikayeye sahne olacak.

MGX Studio ve MGX Film işbirliği ile Müşvik Guluzade’nin yapımcılığında hayat bulan “Prens”, yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen’in oturduğu, senaryosunu ise Giray Altınok ve Kerem Özdoğan’ın kaleme aldığı bir yapım. Türkiye’nin öncü ‘Virtual Production’ teknolojisiyle çekilen bu eğlenceli tarihi komedi, etkileyici kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Kalpleri Fetheden Bir “Prens” Hikayesi

Bu ‘Prens’ Gülme Garantili…

Ailesi tarafından isimlandırılma zahmetine dahi katlanılmayan, genellikle herkesin önemsemeden “prens” diye bahsettiği ve pek sevilmeyen bu ortanca kardeşin maceraları, tarihi dizilere olan bakış açınızı tamamen değiştirecek. Sarkastik, kompleksli, korkak, kırılgan, zalim ve bir o kadar da sinir bozucu karakteriyle ‘Prens’, Bongomia’nın başına dert açarken izleyicilere eğlenceli anlar yaşatacak.

Dizide, entrikalar, ihanetler, aşklar, çıkmazlar, ölümler, doğumlar, hırslar, vazgeçişler ve tutkular gibi birçok duygusal an yaşanacak. ‘Prens’in taht yolculuğu, Bongomia’nın tarihini bambaşka bir yöne sürükleyecek.

Dünya Çapında Bir İlk

‘Virtual Production’ adı verilen ve Avrupa ile ABD sinemasında tercih edilen sanal prodüksiyon teknolojisiyle çekilen “Prens”, bu tekniği %85-90 oranında kullanan dünyadaki nadir projelerden biri. Tek bir mekanda çekilmiş gibi görünen farklı zaman ve mekanlardaki sahneler, sanal mekanlar aracılığıyla oyunculara ve yönetmene benzersiz bir sinematik deneyim sunuyor.

“Prens”, seyircileri güldürmeyi hedefleyerek gerçekleştirdiği birçok ilkle geri sayıma başladı. Dizi, 16 Haziran’da tüm bölümleriyle BluTV’de izleyiciyle buluşacak.

Oyuncu Rolü
Giray Altınok Prens
Ceyda Düvenci
Derya Pınar Ak
Çağdaş Onur Öztürk
Canberk Gültekin
Burak Topaloğlu
Serdar Orçin
Aslı Tandoğan
Bahadır Vatanoğlu
Yılmaz Gruda
Onur Özaydın
Hüseyin Avni Danyal
Bunlarada Göz Atın :
Yeni Başlayacaklar İçin Anime Sözlüğü

Hazır mısınız? “Prens” ile kahkahaya doymaya, tarihi dizilere tamamen yeni bir perspektiften bakmaya? Bu eşsiz komedi, tüm bölümleriyle 16 Haziran’da sadece BluTV’de!

Prens 2.Sezon Tanıtım Fragmanı

Cevap bırakın