Gibi 5.Sezon Fragmanı Yayınlandı | İzleyin

0

Heyecanla beklenen an geldi çattı! Türk komedi dizisi Gibi‘nin merakla beklenen 5. sezon fragmanı gözler önüne serildi. İzleyicileri bir kez daha kahkahaya boğacak yeni sezondan ilk görüntüler, bekleyişin ne kadar değerli olduğunu kanıtlar nitelikte. Ancak, dizinin hayranları biraz daha sabretmek zorunda; zira fragman heyecanı doruğa çıkarsa da, yayın tarihi henüz gizemini koruyor.

“Gibi” Yeni Sezon: Beklenti Zirvede! 🌟

Her sezonuyla izleyicilerini ekrana kilitleyen Gibi, yeni sezonuyla da EXXEN platformunda fırtınalar estirmeye hazırlanıyor. “Gidenin gidişiyle kalanın duruşu bağdaşmazmış kardeşim, benimki de o hesap.” mottosuyla yola çıkan dizi, fragmanıyla vaat ettiği eğlenceli anların sadece bir başlangıcı olduğunu müjdeliyor.

Yıldızlar Geçidi Devam Ediyor! ✨

Feyyaz Yiğit’in hem kalemini konuşturduğu hem de ön planda olduğu Gibi‘nin 5. sezonu, Yılmaz, İlkkan ve Ersoy’un başından geçen eğlenceli ve bir o kadar da merak uyandıran maceralarıyla yine gündemde. Yeni sezonda, bu üç musketeerin hikayeleri daha da renkleniyor.

Oyuncu Kadrosu: Eski Dostlar, Yeni Yüzler 🎭

Oyuncu Karakter
Feyyaz Yiğit
Kıvanç Kılıç
Ahmet Kürşat Öçalan

Gibi‘nin vazgeçilmezleri Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılıç ve Ahmet Kürşat Öçalan’ı yeni sezonda da ekranlarda göreceğiz. Diğer oyuncular ve onların canlandırdığı karakterler hakkında ise daha fazla bilgi için biraz daha beklememiz gerekecek.

🔥 #Gibi yeni maceralarıyla yakında #EXXEN’de sizlerle buluşacak. Hazır olun, bu sezon da gülme garantili!

Merak, heyecan ve eğlence dolu Gibi‘nin yeni sezonunun detayları için gözleriniz EXXEN ekranında olsun. Unutmayın, her güzel şeyin bir bekleyişi vardır ve Gibi için beklemek her zaman değer!

Bunlarada Göz Atın :
AMC'nin Yeni Suç Şahaseri: "Monsieur Spade" Yakında Ekranlarda!

Gibi 5.Sezon Fragmanı İzleyin

Cevap bırakın