Mahsun J Dizisi 8. Bölüm Ne Zaman Yayında? Fragmanı İzle

0

İstanbul’un kalabalık sokaklarında bir motokurye olarak hayat mücadelesi veren Mahsun, borçlar içinde sıkışıp kalmışken, beklenmedik bir yeteneğini keşfeder: Jigololuk. Bu sıradışı yolculukta ona eşlik edecek olan “menajer”i ise, başarısız reklamcı dostu Leyla’dır.

Mahsun J, toplamda sekiz bölüm sürecek bir maceraya davet ediyor izleyicisini. Başrolde, sosyal medyada “Röportaj Adam” olarak tanınan, “İllegal Hayatlar” filmi ile gişe rekorları kıran Mahsun Karaca var. Karaca, dizide, adı gibi parlak bir karaktere hayat veriyor: Mahsun.

Bu dizide, para uğruna insanların neleri göze alabileceğini, kimseyi memnun edemeyen bir dünyada mutluluğun peşinde koşanları sorgulayan bir hikaye anlatılıyor. Mahsun ve Leyla’nın mizahla dolu, sıra dışı serüveni, izleyicileri kahkahaya boğacak.

📅 Mahsun J 8. Bölümün Yayın Tarihi Belli Oldu!

🎥 Yönetmen koltuğunda “Gibi” ve “Dünya Bu” dizilerinin arkasındaki isim Ömer Sinir oturuyor. Mahsun J‘nin heyecanla beklenen sekizinci bölümü, 08 Mart 2024 Cuma günü izleyicilerle buluşacak.

İşte dizi kadrosunun öne çıkan isimleri:

Oyuncu Rolü
Mahsun Karaca Mahsun
Leyla Menajer/Dost

Bu benzersiz hikaye, izleyicilere eğlence, heyecan ve düşündürücü anlar vaat ediyor. Mahsun J ile kendinizi İstanbul’un ara sokaklarında, bir yandan gülmekten kırılırken, bir yandan da hayatın karmaşasında bulacaksınız. Bu özel serüveni kaçırmayın!

Mahsun J Dizisi 8.Bölüm Fragmanı

Mahsun J Dizisi 8. Bölüm Fragmanı Yayınlanınca Haberimiz Güncellenecek.

Bunlarada Göz Atın :
NBC'nin Yeni Gözdesi: "Extended Family"nin Tanıtımı Göz Kamaştırıyor!
Cevap bırakın