Hulu Dizisi We Were the Lucky Ones 28 Mart’ta Yayında

0

🎬 Hulu’nun merakla beklenen yeni mini dizisi “Biz Şanslıydık” (We Were the Lucky Ones), 28 Mart’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 2017’de okuyucularla buluşan ve büyük beğeni toplayan Georgia Hunter’ın aynı adlı çok satan romanından esinlenen bu etkileyici yapım, savaşın gölgesinde umut ve hayatta kalma mücadelesini konu alıyor.

🌟 Oyuncu Kadrosu Parlıyor!

Dizide, Joey King (The Act) ve Logan Lerman (Hunters) başta olmak üzere, Hadas Yaron, Henry Lloyd-Hughes, Amit Rahav, Sam Woolf, Michael Aloni, Moran Rosenblatt, Eva Feiler, Lior Ashkenazi ve Robin Weigert gibi yetenekli isimler yer alıyor. Bu etkileyici kadro, izleyicileri İkinci Dünya Savaşı’nın zorlu koşullarında bir ailenin yeniden bir araya gelme hikayesine davet ediyor.

Olağanüstü Bir Hayatta Kalma Hikayesi

Dizi, 1939 baharında, savaşın karanlık gölgesi altında normal bir yaşam sürdürmeye çalışan Kurc ailesinin üç kuşağını merkezine alıyor. Ancak Avrupa’yı saran dehşet kaçınılmaz olur ve aile bireyleri, umutsuzca güvenliklerini sağlamak için dünyanın dört bir yanına dağılır. Sürgün, kaçış ve saklanma gibi çetin mücadeleler, ailenin hikayesini şekillendirir.

Yapımcı ve Yönetmen Kadrosu Göz Dolduruyor

Dizinin arkasındaki isimler de dikkat çekici. Erica Lipez, yazarı, yönetici yapımcısı ve yürütücü yapımcısı olarak projeye imza atarken; Thomas Kail (Hamilton, Fosse/Verdon) yönetmen koltuğunda oturuyor. Jennifer Todd ve romanın yazarı Georgia Hunter ise yürütücü yapımcılar arasında yer alıyor.

Yayın Takvimi

Hulu Originals imzasını taşıyan bu etkileyici dizi, 20th Television tarafından hayata geçirildi. İlk üç bölüm 28 Mart’ta izleyici karşısına çıkacak. Kalan beş bölüm ise 2 Mayıs’taki büyük final öncesinde, haftalık bölümler halinde ekranlara gelecek.

Bunlarada Göz Atın :
Mahsun J. Dizisi Hangi Platformda Konusu ve Oyuncuları

📅 Oyuncular ve Görevleri:

Oyuncu Rolü
Joey King Belirtilmemiş
Logan Lerman Belirtilmemiş
Hadas Yaron Belirtilmemiş
Henry Lloyd-Hughes Belirtilmemiş
Amit Rahav Belirtilmemiş
…ve diğerleri

🌟 “Biz Şanslıydık”, insan ruhunun karanlık zamanlarda bile nasıl parlayabildiğinin ve umut ile sevginin zorlukların üstesinden nasıl gelebileceğinin hikayesini anlatıyor. Bu sürükleyici hikaye, 28 Mart’ta Hulu’da sizleri bekliyor. Kaçırmayın!

We Were the Lucky Ones Tanıtım Fragmanı

Cevap bırakın