Dead Hot Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Prime Video

0

🌟 “Dead Hot”: Bir Komedi-Gerilim Serüvenine Davet!

Prime Video, televizyon dünyasına yeni bir soluk getirecek, Charlotte Coben (The Stranger, Stay Close, Shelter) tarafından yaratılan ve Nicola Shindler (It’s A Sin, The Stranger, Happy Valley) tarafından yapımcılığı üstlenilen İngiliz yapımı komedi-gerilim dizisi “Dead Hot”‘ın heyecanla beklenen fragmanını yayınladı. İngiltere ve İrlanda’da 1 Mart’ta prömiyer yapacak olan bu dizi, Bilal Hasna (Extraordinary) ve Vivian Oparah (Then You Run) gibi yetenekli isimleri başrollerde buluşturuyor.

🔍 Dizinin Kalbi: Elliot ve Jess’in Hikayesi

“Dead Hot”, Elliot ve Jess’in, Elliot’un ilk ve tek aşkı, aynı zamanda Jess’in ikiz kardeşi Peter’ın kaybıyla başa çıkmaya çalışırken, dostlukları aracılığıyla aile, sınıf, aşk, travma ve kimlik gibi derin temaları ele alıyor. Liverpool’un günümüz atmosferinde geçen hikaye, Peter’ın esrarengiz kayboluşunun ardından beş yıl sonrasını konu alıyor. Genç dostlar Elliot ve Jess, acılarını unutmak için parti yaparak hedonistik bir yaşama sürüklenirken, bir yandan da Peter’ın kayboluşunun arkasındaki gerçeği ortaya çıkarma umudunu taşıyorlar.

💔 Gizemler ve İlişkiler: “Dead Hot”un Dinamikleri

Elliot, Will (Marcus Hudson) ile yeni bir ilişkiye adım atarken, geçmişi geride bırakmaya başlar. Ancak Will’in karanlık sırlarının ortaya çıkması, Elliot ve Jess’in, Elliot’ın romantik olarak lanetli olup olmadığını veya birilerinin hedefi haline gelip gelmediğini sorgulamalarına neden olur. Bu sırada, Peter olduğunu iddia eden birisi Jess ile iletişime geçer ve bu, iki dostun hayatında yeni bir olaylar zincirini tetikler.

Bunlarada Göz Atın :
2023'ün Göz Kamaştıran Dizi Harikaları!

🌟 Oyuncu Kadrosu ve Yapım Ekibi

Bu etkileyici seride, Penelope Wilton (Downton Abbey, After Life), Peter Serafinowicz (The Tick), Rosie Cavaliero (Funny Woman) gibi deneyimli isimlerin yanı sıra, Rebekah Murrell (The Pact), Alan Turkington (Heartstopper), Brandon Fellows (The Stranger), David Jonsson (Industry) ve yükselen yıldız Marcus Hudson (Little Mermaid) gibi yetenekler yer alıyor. Nicola Shindler’in ITV Studios destekli yapım şirketi Quay Street dizinin arkasındaki güç olup, Charlotte Coben ve Laurie Kirkham (It’s A Sin) bu heyecan verici projede yönetici yapımcı olarak görev yapıyorlar. İlk üç bölümü Sam Arbor (Heartstopper), kalan bölümleri ise David Sant (Significant Other) yönetti.

📺 “Dead Hot”u Kaçırmayın!

Büyüleyici karakterleri, sürükleyici hikayesi ve Liverpool’un karizmatik atmosferi ile “Dead Hot”, izleyicileri koltuklarına kilitleyecek. 1 Mart’ta başlayacak olan bu serüveni kaçırmayın. Prime Video’da yerinizi alın ve “Dead Hot” ile komedi ve gerilimin eşsiz birleşimine şahit olun!

Tanıtım Fragmanı

Cevap bırakın