Apples Never Fall Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları

0

“Apples Never Fall: Bir Gizem Dolu Aile Dramı”

Peacock, modern edebiyatın parlayan yıldızı Liane Moriarty’nin kaleme aldığı, 2021 yılında kitapseverlerle buluşan ve hızla çok satanlar listesine yükselen romanı Apples Never Fall‘dan uyarlanan nefes kesici dizisinin fragmanını seyircilerle paylaştı. 14 Mart‘ta tüm bölümleriyle izleyici karşısına çıkacak olan bu dizi, meraklı gözleri ekran başına kilitleyecek.

Yıldızlar Geçidi Kadrosu

Dizinin başrollerini süsleyen isimler arasında Annette Bening (Nyad), Sam Neill (Jurassic Park), Alison Brie (GLOW), Jake Lacy (A Friend of the Family, The White Lotus), Conor Merrigan Turner, Essie Randles ve Georgia Flood (Nautilus, Wentworth) gibi yetenekli oyuncular bulunuyor. Onlara, Katrina Lenk (Ozark, Little Voice), Timm Sharp (Enlightened, Blunt Talk), Nate Mann (Masters of the Air, Licorice Pizza), Paula Andrea Placido (Hacks, Shameless), Pooja Shah (L Word: Generation Q, Westworld) ve Quentin Plair (Tiny Beautiful Things, Welcome to Chippendales) gibi isimler eşlik ediyor.

Hikayenin Kalbi: Delaney Ailesi

Delaney’ler, çevrelerindeki herkesin hayranlıkla baktığı, tenis koçluğu yaparak geçimlerini sağlayan Joy (Bening) ve Stan (Neill) ve dört yetişkin çocuklarından oluşan bir ailedir. Dışarıdan bakıldığında her şey mükemmel görünse de, 50 yıl süren evliliklerinin ardından, hayatlarının “altın yılları” olarak düşündükleri döneme adım atmalarıyla birlikte, işler beklenmedik bir şekilde karmaşıklaşır.

Gizemli Yabancı: Savannah

Bir gece, Savannah (Flood) adlı kanlar içindeki bir yabancı, Delaney çiftinin kapısını çalar. Bu beklenmedik ziyaretçi, ailenin hayatını alt üst eder. Joy’un kaybolması ve Savannah’ın ortadan kaybolmasıyla, aile bireyleri ve polis, gerçekleri ortaya çıkarmak için zorlu bir mücadeleye girer.

Bunlarada Göz Atın :
"Nesting": Eğlenceli Bir Anne Olma Serüveni - Crave'de Yayında!

Karakterler ve Karmaşaları

Amy Delaney (Brie), ailenin en büyük çocuğu ve yüksek lisans öğrencilerine ev sahipliği yaparak geçimini sağlayan bir kariyer cambazıdır. Troy Delaney (Lacy), bir zamanlar genç bir tenis yıldızı olan ve şimdi bir risk sermayedarı olarak kariyerine devam eden ikinci en büyük çocuktur. Logan Delaney (Merrigan Turner), profesyonel tenisçi olma hayalini bir kenara bırakıp ailesinin işini devralmayı düşünen, ancak sonunda iç huzurunu yerel bir marinada çalışarak bulan bir karakterdir. Brooke Delaney (Randles), bir fizik tedavi merkezi işleten ve düğün planları yapan ailenin en küçük üyesi ve babasının göz bebeğidir.

Yaratıcı Ekip

Bu sürükleyici hikaye, Melanie Marnich tarafından senaryolaştırıldı ve yürütücü yapımcılığını David Heyman, Gregory Jacobs, Liane Moriarty, Annette Bening, Joe Hortua, Albert Page ve Jillian Share üstlendi. Chris Sweeney, dizinin ilk ve son iki bölümünü yönetti. Kalan bölümlerin yönetmen koltuğunda ise Dawn Shadforth oturuyor.

Apples Never Fall, bir ailenin, sırların ve bağların derinliklerine inen, izleyiciyi her bölümde daha da meraklandıran bir dizi olma vaadiyle, 14 Mart‘ta Peacock’ta sizlerle.

Apples Never Fall Dizi Tanıtım Fragmanı

Cevap bırakın