The Kollective Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncu Kadrosu

0

Efsanevi İtalyan dramı Gomorrah‘ın yaratıcı zekaları Leonardo Fasoli (ZeroZeroZero) ve Maddalena Ravagli, gerçek olaylardan esinlenen sürükleyici yeni dizi The Kollective‘in senaryo ve yürütücü yapımcılık koltuklarında oturacakları müjdesini 2019 Eylül’ünde bizlerle paylaşmıştı. Şimdi ise gözler, Submarine’in (Undone; Apollo 10 ½, Bellingcat: Truth in a Post-Truth World) büyüleyici prodüksiyonu altında toplanacak olan yıldızlarla dolu kadroya çevrildi.

Parlayan Yıldızlar: Kadro Açıklandı! ✨

Oyuncu Önceki Rol(ler)i
Natascha McElhone Californication
Celine Buckens Showtrial
Felix Mayr Unorthodox
Gregg Sulkin Marvel’s Runaways
Grégory Montel Call My Agent
Karel Roden A Spy Amongst Friends
Cassiopée Mayance The Clearstream Affair
Martha Canga Antonio Lupin
Ralph Amoussou Transatlantic

Bu yetenekli oyuncular, her biri 60 dakika sürecek olan altı bölümlük dizide başrolleri paylaşacak.

Dizinin İlham Kaynağı ve Konusu 🔍

The Kollective, Hans Pool’un yönetmenliğini üstlendiği ve 2018’de izleyiciyle buluşan “Bellingcat – Truth in a Post-Truth World” adlı etkileyici belgeselden ilham alıyor. Budapeşte’den Londra’ya uzanan geniş bir coğrafyada geçen hikaye, Mısır’ın Kahire şehrinde gizemli bir şekilde hayatını kaybeden bir kolektif üyesinin ardından, hükümetin yalan ve yolsuzluklarının ortasında bulunan genç ve cesur yurttaş gazetecilerin hikayesini anlatıyor. Uluslararası bir soruşturmanın derinliklerine dalan bu grup, gerçeği savunmanın ve hain faaliyetleri ifşa etmenin bedelini keşfedecek.

Yayın ve Yapım Ekibi 💼

Dizinin gösterimi, The European Alliance tarafından sipariş edildi ve dünya çapında A+E Media Group tarafından dağıtılacak. 2025’te izleyici karşısına çıkması planlanan dizi, France Télévisions, Rai Fiction (İtalya), ZDF (Almanya) ve Hulu (Amerika) gibi önemli yayıncıların desteğini arkasına aldı.

Yönetmen koltuğunda Fauda‘dan tanıdığımız Assaf Bernstein ve Deutschland 89‘dan Randa Chahoud oturuyor. Philip Schulz-Deyle ve Bruno Felix, prodüksiyonun başarılı yapımcıları arasında yer alıyor. Dizinin görsel zenginliğini, aralarında Ed Hemming, Robrecht Heyvaert (Bad Boys For Life), Lennert Hillige (The Forgotten Battle), Alexei Tylevich (Ant-Man and the Wasp) ve Alison Riva (The Capture) gibi isimlerin bulunduğu yaratıcı ekip sağlıyor.

Bunlarada Göz Atın :
Superstore Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

Son olarak, The Kollective‘in yönetici yapımcılığını, Mediawan’ın sahibi olduğu Submarine’den Femke Wolting üstleniyor. Bu heyecan verici dizi, gerilim severler için kaçırılmaması gereken bir yapım olmaya aday görünüyor.

Cevap bırakın