HBO’dan “The Sympathizer” İçin Heyecanla Beklenen Yayın Tarihi

0

The Sympathizer Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

HBO Original‘ın dikkat çekici yeni mini dizisi “The Sympathizer”, izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Pulitzer ödüllü yazar Viet Thanh Nguyen‘in 2015 yılında yayımlanan aynı isimli romanından ilham alınarak hazırlanan bu eser, 14 Nisan tarihinde HBO ve Max platformlarında gösterime girecek. Oldboy ve The Handmaiden gibi filmlerin ünlü yapımcısı Park Chan-wook ve Robert Downey Jr. ile A24‘ün işbirliğiyle hayata geçirilen dizi, izleyicilere unutulmaz bir deneyim vaat ediyor.

Viet Thanh Nguyen’in kaleme aldığı roman, Güney Vietnam ordusunda gizli bir komünist ve Viet Cong casusu olarak görev yapan isimsiz bir yüzbaşının hikayesini merkezine alıyor. Vietnam Savaşı’nın kaotik son günlerinden, yarı Fransız yarı Vietnamlı bir casusun Amerika Birleşik Devletleri’ne sürülmesine kadar uzanan bu serüven, casusluk gerilimi, tarihi kurgu ve kültürlerarası kara mizahın eşsiz bir karışımını sunuyor. 1975 yılında, casusluğun asla sona ermediğini fark eden başkahramanımız, yeni hayatına Güney Kaliforniya’da devam ederken, sürgün topluluğuyla iç içe geçen karmaşık duygularıyla yüzleşir.

Oyuncu Kadrosu ve Karakterler 🎭

  • Hoa Xuande (Cowboy Bebop), Kuzey Vietnam casusu The Captain rolünde; iki farklı dünyanın adamı olarak, sadakat ve arzu arasında bölünmüş.
  • Robert Downey Jr., Amerikan kurumlarının çeşitli yüzlerini temsil eden karakterlerle karşımızda.
  • Fred Nguyen Khan (Transplant), The Captain’ın çocukluk arkadaşı Bon olarak; kayıpların ardından yeni bir yaşam arayışında.
  • Toan Le, Güney Vietnam Gizli Polisi’nin eski lideri The General rolünde; hainleri avlama peşinde paranoyak bir lider.
  • Vy Le, General’in asi kızı Lana olarak; kültürler arası bir köprü kurarak hem çekici hem de problemli.
  • Alan Trong (The Tomorrow War), idealist eski sınıf arkadaşı ve gazete editörü Sonny olarak; tutkularının peşinden giden özgür bir ruh.
  • Sandra Oh (Killing Eve), feminist ve özgürleşmiş Sofia Mori olarak; aşk ve kimlik arayışı içinde.
  • Nguyen Cao Ky Duyen (Paris By Night), General’in karısı Mademe olarak; mülteci hayatında zarafet ve otoriteyi koruma çabası içinde.
  • Kieu Chinh (Dynasty) ve Duy Nguyen (Ghots), destansı hikayenin diğer önemli karakterlerini canlandırıyorlar.
Bunlarada Göz Atın :
Kuvvetli Bir Alkış Dizi Tanıtımı, Konu ve Oyuncu Kadrosu

Yönetici yapımcılar arasında Park Chan-wook, Don McKellar, Team Downey‘den Robert Downey Jr., Susan Downey, Amanda Burrell; Rhombus Media‘dan Niv Fichman; ve daha birçok isim yer alıyor.

“The Sympathizer”, HBO, A24 ve Rhombus Media işbirliğiyle, Moho Film ve Cinetic Media ortaklığında üretilmiştir. Bu benzersiz yapım, casusluk, tarihi derinlemesine bir kurgu ve kültürlerarası dinamiklerle zenginleştirilmiş, sürükleyici bir hikaye sunuyor.

Tanıtım Fragmanı

Cevap bırakın