The CW’den Yeni Hit Dizi: Sherlock & Daughter

0

Gizem ve dramın harmanlandığı, ekranların yeni fenomeni olmaya aday Sherlock & Daughter, The CW kanalının onayını aldı. David Thewlis (bilinen Fargo yıldızı) başrolde, dedektif Sherlock Holmes olarak karşımıza çıkıyor. Bu sıra dışı dizi, gizem dolu vakaların peşinde bir dedektifin, konfor alanının dışına çıkış hikayesini merkezine alıyor.

Sherlock, en yakın arkadaşlarını tehlikeye atmadan çözemediği karmaşık bir dava ile karşı karşıya kalır. İşler, annesinin esrarengiz cinayeti ardından Sherlock’un kayıp babası olabileceğinden şüphelenen Amerikalı Amelia’nın ortaya çıkmasıyla daha da ilginç bir hal alır. Blu Hunt (The Originals ve Another Life’dan tanıdığımız) Amelia karakteriyle bizleri büyüleyecek. Dougray Scott ise Holmes’un archnemesis’i Moriarty olarak adrenalin seviyesini artıracak.

Dizinin arkasındaki yaratıcı zekâ Brendan Foley (Cold Courage’un beyni), hem yazarı hem de yönetici yapımcısı olarak projeyi şekillendiriyor. James Duff (Major Crimes’ın yaratıcısı), yürütücü ve yönetici yapımcı koltuğunda yer alıyor. Escapade Media iş birliğiyle, Karine Martin, Chris Philip, Peter Gerwe, Dominic Barlow ve Ivan Dunleavy de yönetici yapımcılar arasında.

Sherlock & Daughter, Starlings Television Distribution, Albion Television ve StoryFirst’in ortak yapımı, dünya çapında bir komplo ve bir cinayet gizeminin peşindeki ikilinin, hem aile sırlarını çözme hem de birbirlerine olan bağlarını test etme yolculuğunu konu alıyor. Farklı geçmişlere ve tutumlara sahip bu ikilinin, annesinin cinayetini çözmek ve gerçek bağları üzerine düşüncelerini birleştirmek üzere bir araya gelmesi, izleyicilere hem duygusal hem de zekice kurgulanmış bir serüven vaat ediyor.

🔍 Oyuncular ve Karakterler:

Oyuncu Karakter
David Thewlis Sherlock Holmes
Blu Hunt Amelia
Dougray Scott Moriarty

Merak, sır ve aksiyon dolu bu dizinin, gizem severlerin yeni gözdesi olması bekleniyor. Sherlock & Daughter, zekâ oyunları ve derin karakter analizleri ile dolu bir dünyaya davet ediyor. Bu benzersiz maceraya hazır olun..

Bunlarada Göz Atın :
True Detective 4.Sezon 2.Bölüm Fragmanı
Cevap bırakın