Julianne Moore İmzalı “Mary & George” Dramasından İlk Görüntüler Yayında!

0

2024 yılında vizyona girmesi planlanan, merakla beklenen yeni dönem dizisi Mary & George hakkında heyecan verici detaylar ortaya çıktı. Başrollerinde Julianne Moore ve Nicolas Galisin (Kırmızı, Beyaz ve Kraliyet Mavisi) gibi başarılı oyuncuların yer aldığı bu yapım, Kral I. James ve Dük George Willy’yi araştırıyor. Buckingham Sarayı.

Tehlikeli Psikodrama: “Mary ve George”

Mary & George, bir İngiliz sarayının karanlık koridorlarında geçen entrikalarla dolu bir hikayeyi anlatıyor. Oyun, büyüleyici ve acımasız bir anne ile oğlunun Kral I. James’in yatağını ve sarayını fethetme planlarını anlatıyor. 7 bölümlük mini dizi Washington DC’de geçiyor. Moore (“Killing Eve”), Benjamin Woolley’in gerçek olaylara dayanan “The King’s Assassins” adlı kitabından esinlenmiştir.

Julianne Moore, Britanya toplumunun tepesine tırmanmaya çalışan rüşvet ve suç ortaklıklarıyla dolu bir karakter olan Buckingham Kontesi Mary Villiers’ı canlandırıyor. Oyun, Mary’nin oğlu George’u Kral I. James’i baştan çıkarmak ve onu güçlü bir sevgiliye dönüştürmek için nasıl yetiştirdiğine odaklanıyor.

Oyuncu Kadrosu ve Karakterler

Oyuncu Rolü
Tony Curran Kral I. James
Mark O’Halloran Sir Francis Bacon
Laurie Davidson Robert Carr
Trine Dyrholm Kraliçe Anne
Tom Victor John Villers
Amelia Gething Frances Coke
Sean Gilder Sir Thomas Compton
Jacob McCarthy Christopher “Kit” Villers
Alice Grant Susan Villers/Susan Feilding
Niamh Algar Sandie
Nicola Walker Elizabeth Hatton
Samuel Blenkin Kral I. Charles
Mirren Mack Katherine Villiers
Rina Mahoney Laura Ashcattle
Adrian Rawlins Sir Edward Coke
Simon Russell Beale Sir George Villiers

Dizi ilk olarak Ekim ayında duyuruldu ve Sky ve AMC’de yayınlanacağı söylendi. Ancak gelen son haberlere göre dizinin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Starz kanalında yayınlanacağı duyuruldu.

Bunlarada Göz Atın :
2024'ün En Çok Beklenen Bilim Kurgu Dizisi: "3 Body Problem" 21 Mart'ta Ekranlarda!

Mary & George’un yapımcılığını Sky Studios işbirliğiyle Lisa Marshall’ın Hera Pictures üstleniyor. Sorumlu yapımcılar arasında Liza Marshall, D.C. Moore, Oliver Hermanus ve Julianne Moore yer alıyor. Dizinin başrollerinde Oliver Hermanus (“Life”, “Murphy”), Alex Winkler (“A Boy From Somewhere,” “This Way Up”) ve Florian Corson (“Deutschland 86”, “Queen”) yer alıyor.

Bu heyecan verici yapımın 2024 yılında izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Tanıtım Fragmanı

Cevap bırakın