The Shift (Dag & nat) Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

0

29 Mayıs 2022’de Danimarka’nın TV 2’sinde, ABD’de MHz Choice ve Avustralya’da SBS üzerinden ekranlara gelen The Shift (ya da orijinal ismiyle Dag & nat), medikal drama severler için yeni bir soluk getiriyor. İlk sezonu altı bölümle sınırlı olan bu dizi, yeni doğum ve çocuk hastalıkları üzerine uzmanlaşmış bir hastanenin fedakar doktorlarının, hem mesleki hem de kişisel mücadelelerini konu alıyor.

Mücadele ve Tutku Dolu Bir Hayat 🏥

Ebe Ella ve ekibi, her gün annelere, bebeklerine ve ailelerine en iyi bakımı sağlamak için personel eksikliği gibi zorluklara göğüs geriyor. İşlerinin zihinsel ve fiziksel talepleri onları sık sık kişisel sınırlarının ötesine itse de, bu zorluklar karşısında bile vazgeçmiyorlar. Ella, iş yerindeki zorlukların yanı sıra evli çocuk doktoru Jerry‘e karşı duyduğu çelişkili duygularla da mücadele ediyor.

Yıldızlar Geçidi 🌟

Başrollerinde Sofie Gråbøl (Forbrydelsen’den tanıdığımız) gibi isimlerin yer aldığı dizi, Pål Sverre Hagen, Afshin Firouzi, Marijana Janković, Sara Hjort Ditlevsen, Charlotte Munck, Patrick A. Hansen, Birthe Neumann, Mette Agnete Horn, Mattias Nordkvist gibi yetenekli oyuncuları bir araya getiriyor.

Devamı Yolda 🔄

Heyecanla beklenen ikinci sezon için yeşil ışık yanan The Shift, ilk sezonun bitiminden iki yıl sonrasını ele alacak ve daha çok çocuk bölümüne odaklanacak. Ella karakterini canlandıran Gråbøl, özel bir konuk olarak geri dönecek. Yeni sezonda da altı bölüm sürecek olan The Shift, medikal drama türüne yeni bir boyut kazandırmaya devam edecek.

Oyuncu Kadrosu Tablosu

Oyuncu Karakter
Sofie Gråbøl Ella
Pål Sverre Hagen Jerry
Afshin Firouzi
Marijana Janković
Sara Hjort Ditlevsen
Charlotte Munck
Patrick A. Hansen
Birthe Neumann
Mette Agnete Horn
Mattias Nordkvist
Bunlarada Göz Atın :
Sex Education Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

The Shift, kalpleri ısıtan hikayesi ve unutulmaz karakterleriyle, izleyicileri hem duygusal bir yolculuğa çıkarıyor hem de medikal dramanın derinliklerine davet ediyor. Bu diziyi kaçırmayın..

The Shift (Dag & nat) Tanıtım Fragmanı

Cevap bırakın