Apple TV+ Constellation Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

0

Apple TV+’ın merakla beklenen yeni dizisi “Constellation,” adeta bir yıldız kadrosuyla geliyor. Başrollerini Noomi Rapace (The Girl with the Dragon Tattoo) ve Emmy Ödülü adayı Jonathan Banks (Breaking Bad, Better Call Saul)’in süslediği bu psikolojik gerilim ve komplo temalı drama, izleyicileri uzayın derinliklerine doğru nefes kesen bir maceraya çıkaracak. Dizi, Peter Harness (The War of the Worlds, Doctor Who, Wallander)’ın yaratıcı zekasıyla şekilleniyor.

İlk Üç Bölümle Başlayacak Macera

“Constellation,” ilk üç bölümüyle 21 Şubat’ta izleyici karşısına çıkacak. Ardından, 27 Mart’taki büyük finaline kadar her hafta yeni bir bölümüyle ekranlarda olacak. Bu aksiyon dolu uzay macerası, astronot Jo (Noomi Rapace) karakterinin yaşadığı felaket sonrası Dünya’ya dönüşünü ve hayatının önemli parçalarının eksik olduğunu fark etmesini konu alıyor. İnsan psikolojisinin karanlık köşelerine yolculuk eden dizi, bir kadının uzay yolculuğunun gizemli tarihini çözmek ve kaybettiği her şeyi geri kazanmak için gösterdiği umutsuz çabayı ele alıyor.

Yıldızlar Geçidi: Oyuncu Kadrosu

Oyuncu Karakter
Jonathan Banks Henry
James D’Arcy Magnus
Julian Looman
William Catlett Paul Lancaster
Barbara Sukowa Irene Lysenko
Clare-Hope Ashitey Ajan Bright
Davina Coleman Alice

Yönetmen Koltuğunda Kimler Var?

Dizinin yönetmenliğini, Emmy Ödüllü Michelle MacLaren (Shining Girls, The Morning Show, Breaking Bad), Oscar adayı Oliver Hirschbiegel (Downfall, The Experiment) ve Joseph Cedar (Footnote, Our Boys) gibi isimler üstleniyor.

Yapımcılar ve Yapım Ekibi

“Constellation,” Turbine Studios ve Haut et Court TV iş birliğiyle hayata geçirildi. Yönetici yapımcı kadrosunda David Tanner (Small Axe), Tracey Scoffield (Small Axe), Caroline Benjo (No Man’s Land), ve daha pek çok değerli isim yer alıyor. Dizinin çekimleri esas olarak Almanya’da yapıldı ve Daniel Hetzer (Münih – Edge of War) yapımcılığını üstlendi.

Bunlarada Göz Atın :
Freaks and Geeks Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

“Constellation,” Michelle MacLaren ve Peter Harness gibi isimlerin yeniden bir araya gelmesiyle, Breaking Bad ve Better Call Saul‘un ardından, izleyicilere benzersiz bir hikaye sunmaya hazırlanıyor. Bu heyecan verici seriyi kaçırmayın, 21 Şubat’ta Apple TV+’da başlıyor! 🚀

Constellation Dizi Tanıtım Fragmanı

Constellation Poster
Constellation Poster
Cevap bırakın